Žaluzie

Horizontální žaluzie jsou velmi jednoduchou a přitom kvalitní ochranou vašeho soukromí, ochranou proti slunečnímu záření a mohou být také stylovým a designovým doplňkem vašeho domu či bytu.

Žaluzie nabízíme v různém provedenía samozřejmě v široké barevné škále.

Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku.

Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení, které spočívá v umístění otvorů pro boční vedení a zvedací pásku v horní části lamely. Toto umístění zajistí po uzavření lamel celistvost plochy. Jednotlivé lamely překryjí otvory v lamele pod sebou, takže nikde zbytečně neprosvítá světlo.

Hliníkové žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken, určené k montáži na rám okna, do zasklívací lišty, ale i volně visící.

Látkové rolety

Dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem.

Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění.

Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

Rolety Den/Noc

Látkové roletky Den/Noc jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků.

Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky.

Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem.

Roletky mají několik variant provedení.

Ovládání pomocí řetízku.

Plissé žaluzie

Plisse je skládaná látková žaluzie, která oblékne Vaše okna, zútulní interiér a samozřejmě poskytne zastínění šité na míru vaší místnosti. Vybrat si můžete plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla.

Ovládání manuálně pomocí PVC madla, provázkem s brzdou.

Způsoby montáže jsou velice jednoduché, můžete si zvolit variantu montáže mezi zasklívací lišty (pozn. min. hloubka zasklení 16 mm), na rám okna a nejjednodušší způsob je  neinvazivní montáž na křídlo bez vrtání. 

Velux – interiérové zastínění

Nabízíme veškeré interiérové doplňky pro střešní okna Velux.

Vertikální žaluzie

Elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit i velké plochy.

Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu.

Látková  lamela o šířce 127 mm.

Způsob stahování – M I  k ovladači, M II  od ovladače, M III opona, M IV střed.

Sítě proti hmyzu

Okenní sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách téměř  na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna.

Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu.

Barevné provedení síťoviny – šedá / černá.

Dveřní sítě

Dveřní sítě proti hmyzu vás ochrání před nezvaným hmyzem všeho druhu. v místnostech s frekventovaným vstupem na terasu či balkón.

Plissé sítě

Plisované, neboli skládané sítě jsou moderním a elegantním doplňkem současných exteriérů. Plisé nejsou pouhou ochranou proti obtížnému hmyzu, navíc dodávají prostoru velmi osobitý charakter. Ideální řešení pro zimní zahrady, francouzská okna a terasy.

Jsou  vhodné jako kombinace s dalšími prvky stínící techniky, například u rámů dveří a oken, osazených předokenními nebo podomítkovými roletami či venkovními žaluziemi.

NAHORU