Automatizace domácnosti od Somfy

Zajištujeme instalaci i servis výrobků Somfy

Jaký systém automatizace zvolit?

TaHoma® je náš vlastní systém automatizace domácnosti. Představte si ji jako elegantní designové zařízení, které doma napojíte na internet a ke kterému pak bezdrátově připojíte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.

Všechna zařízení pak ovládáte v aplikaci ve svém telefonu nebo dálkovým ovladačem.

Design TaHomy padne všem stylům interiéru.

Systém TaHoma® je řídicí jednotkou vašeho domu. Snadno na ni napojíte vše, co je připravené na svou roli v chytré domácnosti – třeba venkovní stínění osazené pohony Somfy.

S TaHomou ovládáte celou domácnost odkudkoli. Stačí aplikace ve vašem smartphonu

Systém Connexoon jsme vyvinuli pro pohodlné, bezpečné a šetrné ovládání tří důležitých prvků vaší domácnosti – stínění, příjezdu k domu a terasy. Connexoon jako takový dostanete v elegantním designu, který nijak nenaruší interiér domu. Stačí jej připojit k internetu a přidat jednu aplikaci nebo libovolnou kombinaci dvou aplikací z nabídky Window, Access a Terrace.

Vybraná zařízení pak ovládáte odkudkoli v aplikaci, kterou jsme vyvinuli pro zařízení s operačními systémy Android a iOS.

Ovládejte svou domácnost odkudkoli se systémem Connexoon

S rostoucím počtem chytrých telefonů v našich kapsách roste i jejich využití v ovládání automatizované domácnosti. Všechny tři aplikace Connexoon jsme připravili ve dvou variantách pro dva nejrozšířenější operační systémy – Android a iOS.

Connexoon si můžete vybrat s jednou aplikací nebo s libovolnou kombinací dvou. Na výběr máte z Connexoon Access, Terrace a Window.

Zajímá vás víc? Ptejte se

Kontaktní formulář

NAHORU